Partneriai

Įrodyta, kad natūrali vilna pasižymi skausmą slopinančiomis, uždegimą mažinančiomis ir organizmą stiprinančiomis savybėmis. Taip pat vilna pagerina kraujo apykaitą, odos regenaraciją, užkerta kelią bakterijoms daugintis. Su veltomis šlepetėmis kojos visada bus šiltos, neprakaituos. Jos tinka tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasaros dieną, kadangi vilnos savybė yra išlaikyti pastovę kūno temperatūrą. Šlepečių poros svoris nuo 180 – 250 g.

Šlepetės veliamos rankomis, naudojant tik muilą ir karštą vandenį. Tai nėra masinės gamybos produktas, jam pagaminti skiriama daug laiko ir dėmesio. Kiekviena pora, nors panaši, bet unikali ir išskirtinė. Šlepečių modelius galima pasirinkti iš nuotraukų ir tariantis individualiai. Veliu moteriškas, vyriškas ir vaikiškas poras. Taip pat įvairiom progom: vestuvių, krikštynų, valentino dienai. Šlepečių padas dengtas natūraliu lateksu, todėl atsparus dėvėjimuisi ir yra neslidus.

Priežiūra: išsitepus šlepetėm, galima jas skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje, vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis. Išplovus padėkite, kad išdžiutų.

Pristatymas

Gaminimo laikas iki 7 dienų. Pristatymo trukmė Lietuvoje  2-4 darbo dienos siunčiant paštu . Siuntimo išlaidas apmoka gavėjas. Kitais atvejais tartis individualiai.

Grąžinimas

Jeigu gaminys netiko galite jį (juos) grąžinti per 14 dienų.Galėsite pasirinkti : pakeisti gaminį kitu  arba gražinsiu pinigus. Gražinama prekė turi būti nenaudota. Apie gražinamus gaminius pranešti: smurkstirsilta@gmail.com.